Spracovanie kovu nechajte na nás...

intro

Oceľ sa svojou tvárniteľnosťou a zvariteľnosťou stala jedným z najpoužívanejších materiálov predchadzajúceho storočia. My sa jej spracovaniu venujeme už 25 rokov. Začali sme ako malá dielňa so základným náradím a odhodlaním. Postupom rokov sme získali ďalšie vedomosti a skúsenosti ako opracovať materiály nielen aby boli pevné, ale aby bol výsledný produkt pastvou pre oči. Spracovaváme oceľ, nerez, hliník. Ako sa nároky zákazníkov zvyšovali, začali sme využívať materiály ako  je sklo, rôzne plastové výplne, ako aj hliníkové kompozity napr. Alubond. 

Nespoliehame sa len na naše doterajšie skúsenosti s výrobou, ale ďalej vylepšujeme našu výrobu tak, aby s výslednými produktmi boli spokojní zákazníci aj my.

Vďaka úzkej spolupráci s projektantmi a výrobnými inžiniermi vieme zabezpečiť skreslenie projektov, výrobných dokumentácií tak aby boli naše výrobky harmonizované s najaktuálnejšími bezpečnostnými normami a požiadavkami.

V sekcii kovovýroba si viete pozrieť naše realizované práce ako aj nami ponúkané systémové riešenia. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi článkami, avšak nenechajte sa odradiť ak sa Vaša myšlienka nenachádza na nasledujúcich stránkach.

Sme otvorení novým nápadom, pričom využijeme naše skúsenosti tak aby sa aj tie najdivokejšie predstavy stali skutočnosťou.

May 14, 2017

Dizajnové brány a oplotenia z profilov Zna a Aluzinc. Spojenie práškového lakovania a zinkovej ochrany ocele zaručuje doživotnú odolnosť voči korózii. 

Systémové riešenia v spojení s rovnými líniami zabezpečia moderný vzhľad plota.

Schody a schodiská

May 14, 2017

Výroba konštrukcie schodiska a príprava na montáž schodiskových stupňov.

Brány a ploty

April 03, 2017

Zameranie, výroba, montáž brán a plotov. Možnosť elektrického otvárania brány.

April 03, 2017

Či už chcete elegantné  zábradlie z nereze, alebo kovové podľa vlastného vzoru, môžte sa kľudne obrátiť na nás.

April 04, 2017

Vyrobíme ľubovoľný výrobok podľa škice alebo projektu. Spojme Vašu prestavu a naše skúsenosti...

Please reload